Trzeci dzień rywalizacji na tegorocznym Memoriale Juliana Kazibuta należał do chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych oraz dziewcząt z gimnazjów. Wśród chłopców ze szkół średnich najlepsze okazało się IV Liceum Ogólnokształcące w Olkuszu, natomiast w kategorii dziewcząt z gimnazjów tradycji stało się za dość i najlepsza była drużyna z Gimnazjum Numer 4. Tegoroczna edycja zmagań młodych adeptów piłki ręcznej jest współorganizowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

[Fotorelacja Oficjalna Strona SPR]

[Fotorelacja - dzień 3]

[Film - dzień 3]

W rywalizacji dziewcząt z Gimnazjów skazane na zwycięstwo były zawodniczki popularnej "czwórki" gdyż cały zespół składał się z dziewcząt na co dzień trenujących w drużynach młodzieżowych SPR Olkusz. Dwa zwycięstwa ze stratą tylko trzech bramek dobitnie mówią o dominacji tej drużyny. Najskuteczniejszą zawodniczką piątkowej rywalizacji była Magdalena Barczyk (7 bramek), natomiast najlepszą bramkarką została wybrana Nikola Rusek obie są uczennicami Gimnazjum numer 4.

 

Wyniki spotkań IX Memoriału Juliana Kazibuta (gimnazja dziewcząt):

Gimnazjum nr.1 - Gimnazjum nr.2 9:0

Gimnazjum nr.1 - Gimnazjum nr.4 1:15

Gimnazjum nr.4 - Gimnazjum nr.2 15:2

 Końcowa klasyfikacja gimnazja dziewcząt:

1. Gimnazjum numer 4

2. Gimnazjum numer 1

3. Gimnazjum numer 2

 

Gimnazjum numer 4 wystąpiło w składzie: Wiktoria Tabor, Nikola Rusek - Magdalena Barczyk, Paulina Łatka, Wiktoria Petlic, Zuzanna Żur, Oliwia Sołościuk, Kinga Kasprowicz, Adriana Kasprowicz, Zofia Bigaj, Aleksandra Kiełtyka, Magdalena Sołtysik, Julia Jesień, Weronika Walczak

Trenerem drużyny był: Paweł Mączka

Wśród chłopców ze szkół ponadgimnazjalnych rywalizacja była zdecydowanie bardziej wyrównana każdy mógł wygrać z każdym a o ostatecznej kolejności w tabeli decydowały bezpośrednie starcia między zainteresowanymi zespołami. Najlepsi okazali się zawodnicy IV LO w Olkuszu, drużynę tę prowadził Pan Marcin Bujas. Na drugim miejscu uplasował się Zespół Szkół Numer 4 w Olkuszu. Najniższy stopień podium należał do uczniów popularnego "Mechanika" (Zespół Szkół Nr. 1 w Olkuszu). Najskuteczniejszym zawodnikiem piątkowych zmagań był Bartłomiej Piłka (Zespół Szkół Nr. 4 w Olkuszu) który w całym turnieju zdobył 10 bramek. Tytuł najlepszego bramkarza powędrował w ręce Dawida Bigaja z IV Liceum Ogólnokształcącego.

Wyniki spotkań IX Memoriału Juliana Kazibuta (szkoły ponadgimnazjalne chłopcy):

IV LO - II LO 3:1

ZS nr.3 - ZS nr.1 4:6

II LO - ZS nr. 1:4

IV LO - ZS nr.3 5:2

ZS nr.1 - II LO 2:2

IV LO - ZS nr.4 4:2

II LO - ZS nr.3 5:3

IV LO - ZS nr.1 4:3

ZS nr.4 - ZS nr.3 6:3

ZS nr.4 - ZS nr.1 5:5

Końcowa klasyfikacja szkoły ponadgimnazjalne chłopców:

1. IV LO w Olkuszu

2. Zespół Szkół numer 4 w Olkuszu

3. Zespół Szkół numer 1 w Olkuszu

4. II LO w Olkuszu

5. Zespół Szkół numer 3 w Olkuszu

 

IV Liceum Ogólnokształcące wystąpiło w składzie: Dawid Bigaj - Patryk Zając, Mateusz Mirek, Szymon Kudła, Sebastian Czajkowski, Patryk Kalarus, Rafał Klich, Dominik Konieczny, Kacper Tumiłowicz, Dominik Kańczuga, Maciej Mstowski, Krystian Kordaszewski, Robert Skrzekowski

Trenerem drużyny był: Marcin Bujas

 

Autor: sprolkusz.pl

 

 

Kalendarz Wydarzeń

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Kontakt

Telefon: +48 600343111
E-mail: spr@sprolkusz.pl 
Strona WWW: www.sprolkusz.pl

ul. Floriańska 2
32-300 Olkusz, Małopolska
POLSKA