I LIGA. Kalendarz 2021 „Piłka Ręczna jest Kobietą!”

15:50 06.01.2021

PIŁKA RĘCZNA JEST KOBIETĄ! - pod takim tytułem na początku stycznia ukazał się Kalendarz na 2021 rok, którego głównymi bohaterkami są I-ligowe zawodniczki Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Olkusz. Tą publikacją chcemy pokazać, że na co dzień walczące o każdą piłkę i wylewające na parkiecie siódme poty podopieczne Kamila Zawady znane głównie z boiskowych kreacji, gdzie królują sportowe klimaty, to pełne wdzięku i delikatności Kobiety. Do tego subtelne, żony, mamy, narzeczone, studentki i licealistki. Wszystkie piękne i utalentowane. Od teraz wszyscy możecie się o tym przekonać na własne oczy, SPRawiając sobie i swoim bliskim nieszablonowy prezent noworoczny!

I LIGA. Kalendarz 2021 „Piłka Ręczna jest Kobietą!”

– To była trochę szalona, ale i bardzo wdzięczna akcja. Dla wszystkich Dziewczyn, łącznie ze mną to debiut przed obiektywem w stylizowanej sesji. Emocje, które nam towarzyszyły często przewyższały te z ligowych parkietów. Nie sądziłyśmy, że to tak ciężka praca. Wierzymy jednak, że efekty końcowe przypadną wszystkim Kibicom piłki ręcznej do gustu, a my udowodniłyśmy, że nasza dyscyplina rzeczywiście jest Kobietą – zaznacza kapitan zespołu Paula Masiuda.

Kalendarz „Piłka Ręczna jest Kobietą!” na 2021 rok wydany przez SPR Olkusz, to 13-stronnicowa publikacja w formacie A3 dedykowana na ściany. Eleganckie wydanie 12 miesięcy, którym towarzyszą stylizowane na różne pory roku Srebrne Lwice. Każdy miesiąc to nie tylko kalendarium z imieninowymi solenizantami, ale także przynajmniej trzy zawodniczki oraz loga Naszych Partnerów, bez których ciężko byłoby sobie wyobrazić nasz Klub.

Mamy do zaoferowania również Kalendarz z edycji limitowanej, gdzie znalazły się podpisy wszystkich szczypiornistek firmujących swoją osobą dany miesiąc. To produkt PREMIUM w mocno ograniczonej ilości (10 sztuk!)

Dochód ze sprzedaży Kalendarzy w całości zostanie przekazany na działalność Klubu, który jak wszyscy w dobie koronawirusa musi sobie radzić z różnymi przeciwnościami losu.

Dziękujemy, że jesteście z Nami!

CENNIK:
Kalendarz „Piłka Ręczna jest Kobietą!” – 30 zł / sztuka
Kalendarz „Piłka Ręczna jest Kobietą!” z autografami – 100 zł / sztuka

Jak dokonać zakupu i jak odebrać produkt?

REZERWACJA KALENDARZA:
– telefoniczna: tel. 661 637 570
– za pośrednictwem wiadomości mailowej: marketing@sprolkusz.pl
– w Biurze Klubu przy ul. Floriańskiej 2 (II piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00

PŁATNOŚĆ:
– przelew na konto: Santander Bank Polska S.A.: 38 1090 1665 0000 0001 3067 2595 – w tytule przelewu prosimy wpisać: KALENDARZ.
– gotówka przy odbiorze (brak płatności kartą, istnieje możliwość wystawienia faktur)

ODBIÓR:
– w Biurze Klubu przy ul. Floriańskiej 2 (II piętro) od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00 za okazaniem potwierdzenia przelewu (preferowany wydruk wyciągu bankowego) lub wysłany na adres mailowy: marketing@sprolkusz.pl
– możliwość wysyłki pocztowej z uwzględnieniem kosztów
– termin i miejsce odbioru ustalane indywidualnie: tel. 661 637 570

SPRaw sobie i swoim bliskim piękny, noworoczny prezent ze Srebrnymi Lwicami w roli głównej!

Przy okazji z całego serca polecamy Atelier. Agnieszka Kaim zna się na swojej robocie doskonale!

SPR Olkusz (PK)