KIBICE. Bilety, karnety, sklep internetowy

13:00 15.09.2022

Sezon 2022/2023 zbliża się wielkimi krokami. Nasze drużyny trenują, sparują i już myślą o wyzwaniach jakie czekają je w najbliższych miesiącach. Początek zmagań o punkty, to także początek bezpośredniego kontaktu z Kibicami. Zawsze byliście naszym „ósmym” zawodnikiem, dlatego wierzymy, że nie inaczej będzie i w nadchodzącej kampanii, gdzie już bez przeszkód związanych z covidowymi obostrzeniami, będziemy mogli się regularnie spotykać przy Wiejskiej!

KIBICE. Bilety, karnety, sklep internetowy
KIBICE. Bilety, karnety, sklep internetowy
KIBICE. Bilety, karnety, sklep internetowy

Pierwszy mecz o stawkę i to od razu o I-ligowe punkty zagrają nasze Seniorki. Co prawda rywalizacja na zapleczu żeńskiej PGNiG Superligi rusza już w ten weekend, jednak Srebrne Lwice jako pierwsze zaliczą przymusową pauzę wynikającą z nieparzystej ilości drużyn. Tak więc premierowe starcie podopiecznych Marcina Księżyka tej jesieni odbędzie się w sobotę 24 września. Właśnie wtedy do Olkusza przyjedzie jeden z głównych kandydatów do podium – MKS Karkonosze Jelenia Góra. Pojedynek z doświadczoną ekipą prowadzoną przez równie wprawioną w bojach Dilrabo Samadovą o godz. 19:00, a więc nieco później niż zazwyczaj.

Bilety w cenie 8 zł normalny, 5 zł ulgowy oraz 15 zł rodzinny dostępne będą w dniu meczowym w kasie przy wejściu głównym na halę MOSiR przy ul. Wiejskiej 1A (od strony parkingu).

W tym miejscu przypominamy o możliwości nabycia karnetu na cały nadchodzący sezon. Karnet w cenie 100 zł uprawnia do bezpłatnego wejścia na wszystkie mecze ligowe i pucharowe drużyny I Ligi. To samo dotyczy zespołów młodzieżowych. Karnet jest również swoistą cegiełką na rzecz klubu, a do każdego zamówienia dokładamy klubowy gadżet. Imienne karnety można zamówić i zakupić za pośrednictwem sklepu internetowego: www.sklep.sprolkusz.pl, w biurze klubu przy ul. Floriańskiej 2 (od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 15:00) oraz podczas dni meczowych w kasie biletowej.

A jeśli już o sklepie internetowym mowa, to właśnie tam znajdziecie niezbędne atrybuty kibiców (szaliki, koszulki), przygotowaliśmy dla Was również klubowe skarpetki oraz personalizowane bidony (NOWOŚĆ). Do tego plany lekcji, gumowe opaski na rękę oraz ołówki.

Poruszanie się po sklepie oraz sama obsługa witryny jest bardzo prosta. W parę chwil możecie stać się posiadaczami fantów, które pozwolą Wam na co dzień identyfikować się z klubem. Płatności można dokonywać na różne sposoby (bramka płatnicza, tradycyjny przelew bankowy lub gotówka). Odbiór zamówienia również można dostosować pod siebie (przesyłka kurierska bądź odbiór osobisty w biurze przy ul. Floriańskiej 2 – lokal nr 22 na drugim piętrze).

Zachęcamy do zakupów drogą elektroniczną, ale oczywiście wszystkie wspomniane wyżej produkty będą dla Was dostępne również przed i w trakcie wszystkich spotkań I Ligi, których w tym sezonie w olkuskiej hali będzie łącznie dziesięć. #gramyrazem

SPR Olkusz (PK)