Zapraszamy na „Dzień Otwarty”!

15:00 07.09.2021

Z początkiem września rozpoczęliśmy nabory do najmłodszych drużyn SPR Olkusz. Mamy gorącą nadzieję, że Akademia Piłki Ręcznej (APR) stworzona z myślą o dzieciach 6-9 lat – zarówno dla dziewczynek jak i chłopców, przyciągnie jeszcze większe grono adeptów szczypiorniaka. Dodatkowo liczymy, że od przyszłego sezonu do rywalizacji o punkty przystąpią również dziewczęta z rocznika 2011. Oprócz zaproszenia na odbywające się dwa razy w tygodniu zajęcia, przygotowaliśmy „Dzień Otwarty”. W sobotę 18 września w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Olkuszu spotkajmy się wspólnie na doskonałej lekcji wychowania fizycznego, którą poprowadzą nasze trenerki!

Zapraszamy na „Dzień Otwarty”!
Zapraszamy na „Dzień Otwarty”!
Zapraszamy na „Dzień Otwarty”!

Do udziału w evencie, podobnie jak w ramach naborów zapraszamy uczniów szkół podstawowych urodzonych w latach 2011 – 2015. Będzie to niepowtarzalna okazja, aby przy dobrej zabawie rozpocząć przygodę z piłką ręczną, która być może stanie się początkiem czegoś wielkiego! – Każda z nas kiedyś zaczynała. Często o wyborze sportowej drogi decydują właśnie takie akcje jak nasza – mówi Agata Nowak, koordynatorka „Dnia Otwartego” w SPR Olkusz.

We wspomnianą sobotę 18 września od godz. 10:00 na parkiecie przy ul. Wiejskiej 1A odbywać się będą bezpłatne zajęcia ogólnorozwojowe z elementami piłki ręcznej. Trenerki wcielą się w rolę animatorek i zrobią co w ich mocy, aby ta weekendowa odsłona lekcji w-fu została zapamiętana na długo.

– Szykuje się doskonała zabawa, w trakcie której nie powinno zabraknąć niczego, co pozwoli nam złapać przysłowiowego „bakcyla”. Nasze handballowe środowisko to jedna wielka rodzina. Przyjazna atmosfera sprzyja aklimatyzacji i daje możliwość realizacji marzeń – dodaje Agata Nowak.

Otwarte zajęcia dla wszystkich dzieci w wieku 6 – 11 lat potrwają trzy godziny. Przez ten czas uczestnicy zajęć sprawdzą się w różnych konkurencjach, gdzie potrzebne będą: spryt, celność oraz umiejętność pracy w grupach. Dla tych, którzy zdecydują się wyjść na boisko razem z nami przygotowaliśmy klubowe gadżety. Nikt nie wyjdzie z pustymi rękami!

– Zapraszamy wszystkich młodych fanów sportu. Chcemy, aby ten dzień dostarczył dużej frajdy, a być może po nim będziemy się widywać znacznie częściej, w trakcie regularnych treningów. Ze swojej strony zapewniamy cenne rady i wskazówki, dużo ruchu oraz moc sportowych atrakcji – kończy koordynatorka Nowak.

Pragniemy raz jeszcze podkreślić, że udział w „Dniu Otwartym” jest całkowicie DARMOWY. Dzieci powinny jedynie zabrać ze sobą strój sportowy, obuwie zmienne oraz butelkę wody. O całą resztę zatroszczymy się sami!

CZEKAMY NA WAS 18 września! Szczegóły na plakacie.