NABORY czas, start!

11:00 29.09.2022

Rok szkolny powoli się rozkręca, o wakacjach już mało kto pamięta, więc czas na kolejne wyzwania, także te sportowe! Jeśli Twoje dziecko marzy o przygodzie, dzięki której będzie mogło nie tylko aktywnie spędzić niejedno popołudnie doskonale się bawiąc, a przy tym poczuć dreszczyk emocji związany z handballową rywalizacją, to ta propozycja jest właśnie dla Was! Ogłaszamy NABÓR do drużyn młodzieżowych SPR Olkusz, gdzie każdy znajdzie miejsce dla siebie!

NABORY czas, start!
NABORY czas, start!
NABORY czas, start!

Jak co roku, z początkiem nowego sezonu ligowego zapraszamy do Nas najmłodszych adeptów szczypiorniaka. Na początek proponujemy zajęcia prowadzone dwa razy w tygodniu dla dwóch najmłodszych grup treningowych. Poszukujemy kandydatek i kandydatów zarówno do zespołu ligowego Dziewcząt z rocznika 2011 i 2012, jak również bez względu na płeć uczestników Akademii Piłki Ręcznej działającej przy naszym klubie.

Drużyna Dziewcząt urodzonych w latach 2010-2012 z początkiem listopada rozpocznie swoje zmagania w ramach Małopolskiej Ligi Dzieci. Obecnie kadra zespołu liczy blisko 20 dziewcząt, ale od przybytku głowa nie boli, dlatego serdecznie zapraszamy do naszego grona wszystkie Dziewczynki, które mają chęć sprawdzić się na parkiecie. Oprócz tradycyjnych jednostek treningowych prowadzonych przez wykwalifikowaną kadrę, zapewniamy udział w meczach ligowych oraz turniejach. Do tego różnego rodzaju eventy i przede wszystkim wspaniała sportowa przygoda, którą pamięta się przez długie lata.

Grupa Dziewcząt z kategorii Dzieci trenuje w poniedziałki i środy pod okiem Katarzyny Krawczyk. W poniedziałki zajęcia odbywają się w godzinach 16:00 – 17:15 na sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej Nr 9 na osiedlu Słowiki. W środy natomiast w godzinach 16:30 – 18:00 nasze najmłodsze ligowe Lwiątka trenują na parkiecie w Zespole Szkolno Przedszkolno Integracyjnym nr 1 na osiedlu Młodych.

Także nasza Akademia Piłki Ręcznej (2013 i roczniki młodsze) spotyka się dwa razy w tygodniu. Tutaj dniami treningowymi są wtorek i czwartek. Wtorki 16:30 – 18:00 ZSPI 1 przy ul. Kochanowskiego oraz czwartki 16:00 – 17:15 SP 9 przy ul. Kosynierów. O ile w starszych rocznikach grają tylko dziewczynki, o tyle tutaj nasi „Akademicy” są grupą mieszaną. Zajęcia bowiem przeznaczone są zarówno dla dziewcząt jak i chłopców, dlatego jeśli Twoje dziecko urodziło się w roku 2013 lub później, to właśnie Im dedykujemy APR!

Wszyscy czujcie się zaproszeni już dzisiaj! A jeśli macie dodatkowe pytania, to wszelkie wątpliwości rozwieją nasze trenerki – wspomniana już wyżej Kasia Krawczyk oraz Ola Krupa. Dzwońcie, pytajcie i stańcie się częścią naszej olkuskiej, handballowej społeczności!

Szczegóły oraz bezpośredni kontakt do sztabu szkoleniowego na grafikach i plakatach.

Dodatkowo informujemy, że cały czas prowadzimy nabory uzupełniające Dziewcząt do starszych drużyn – od Juniorki po Młodziczki. Poniżej numery telefonów do trenerów konkretnych roczników:

JUNIORKI (rocznik 2004-2005) – trener Marcin Księżyk (tel. 507 025 668)
JUNIORKI MŁODSZE (rocznik 2006-2007) – trenerka Monika Pastwa (tel. 693 514 885)
MŁODZICZKI (rocznik 2008-2009) – trenerka Patrycja Głąbik (tel. 733 015 762)

Do zobaczenia na boisku! Pamiętajcie, że od najmłodszych lat #gramyrazem!

SPR Olkusz (PK)