Razem gramy o marzenia!

12:00 26.08.2022

Za niespełna miesiąc Srebrne Lwice rozegrają pierwszy mecz o punkty. W nadchodzącym sezonie w stawce drużyn I Ligi Kobiet gr. B zobaczymy jedenaście zespołów. Przez kolejne miesiące będziemy świadkami ogólnopolskiej rywalizacji, a olkuszanki czekają wyjazdy m.in. do Kalisza, Legnicy, Jeleniej Góry czy Świebodzic. Do tego rywalizacja młodzieżowa z mamy nadzieje turniejami Mistrzostw Polski, a także następny sezon plażówki. Plany prezentują się wybornie, ale jak nietrudno zgadnąć, wszystkie wyzwania kosztują. I dlatego w tym miejscu robimy duży ukłon w stronę naszych Biznesowych Przyjaciół – Sponsorów Strategicznych, Sponsorów oraz Partnerów, także tych Medialnych, bez których ciężko by sobie wyobrazić naszą sportową codzienność.

Razem gramy o marzenia!
Razem gramy o marzenia!
Razem gramy o marzenia!

SPONSORZY STRATEGICZNI

Po raz kolejny, ogromny wkład w rozwój naszych klubowych struktur ma Miasto i Gmina Olkusz. (https://www.umig.olkusz.pl/) Dotacja z miejskiej kasy to swoisty fundament naszej działalności. Cieszymy się, że wyniki i sukcesy naszych drużyn z roku na rok są docenianie przez lokalnych włodarzy. Nie raz mieliśmy przyjemność usłyszeć, że jesteśmy sportową wizytówką całej gminy, a takie słowa motywują jeszcze bardziej!

Do grona Sponsorów Strategicznych zaliczamy także lidera na polskim rynku branży nawozowej i paszowej  Przedsiębiorstwo ARKOP (https://arkop.pl/) oraz największego w Polsce i liczącego się w Europie producenta cynku Zakłady Górniczo-Hutnicze „Bolesław. (https://zghboleslaw.pl/pl/)

SPONSORZY

W gronie Sponsorów mogliśmy i nadal możemy liczyć na przedstawicieli różnych biznesów. Boltech Sp. z o.o. (https://boltech.com.pl/) to spadkobierca trzech innych spółek o szerokim zakresie działalności opartej przede wszystkim na wydobyciu i przetwarzaniu surowców naturalnych.

Vestalia Property (https://vestalia-property.pl/) to natomiast marka z działu nieruchomości. Biuro oferuje kompleksową obsługę w pośrednictwie, wynajmie i zarządzaniu nieruchomościami. To firma stworzona z pasji i działająca z pasją. Dla ludzi związanych z Vestalią nie ma rzeczy niemożliwych.

Trzecim podmiotem w gronie Sponsorów jest firma Proferem (https://www.baza-firm.com.pl/gazy-techniczne/olkusz/proferem-sp-z-oo/pl/44548.html), której przedmiotem działalności jest wykonawstwo konstrukcji stalowych oraz maszyn i urządzeń dla przemysłu szklarskiego, papierniczego oraz chemicznego. Przedsiębiorstwo prowadzi również sprzedaż sprzętu spawalniczego i potrafi sprostać wielu wymaganiom rynku.

PARTNERZY

Trzecią grupę wsparcia Stowarzyszenia Piłki Ręcznej Olkusz tworzą nasi Partnerzy. W tym gronie mimo upływu lat wciąż jest z nami Creaton (https://www.creaton.pl/), czyli mająca ponad 130-letnie doświadczenie renomowana marka rozwiązań dachowych należąca do międzynarodowego koncernu Terreal. Trwałe więzi mamy również z firmą Rapid (https://www.rapid.krakow.pl/), a więc specjalistycznym przedsiębiorstwem budowlanym świadczącym usługi w zakresie kompleksowych remontów i prac związanych ze wznoszeniem obiektów przemysłowych, energetycznych i infrastrukturalnych. Duże podziękowania za wsparcie należą się także jednemu z lokalnych liderów wśród szkół nauki jazdyMarzannie (http://marzanna.edu.pl/), która wykształciła setki kierowców, jak również przedsiębiorstwom FHU Seka-Bud (https://www.facebook.com/FBU-Seka-Bud-Serafin-Micha%C5%82-417975548655278/) oraz FHPU Kocjan (http://kocjan.net.pl/), świadczącym kolejno usługi budowlane oraz transportowe i drogowe. Listę naszych Partnerów uzupełniają: firma transportowo-spedycyjna Mariotrans (http://www.mariotrans.com/), która na krajowym i europejskim rynku działa nieprzerwanie od 2002 roku, a także kancelaria prawnicza Puwalscy & Partners (http://www.ppsp.pl).

WSPÓŁPRACA

Czwartą, ale także niezwykle ważną grupę w naszej biznesowej hierarchii tworzą instytucje i firmy zaangażowane w szeroko rozumianą współpracę z Klubem. Tutaj w pierwszej kolejności pragniemy wyróżnić Powiat Olkuski (https://www.sp.olkusz.pl/), który na nowo zaczął wspierać różne dyscypliny sportowe. W tej grupie mamy również firmy Plast-Met Automative Systems (http://www.plast-met.com/), Max-Meble (https://max-meble-sc-meble-wykadziny-dywany.business.site/), Łożyska Amis (https://amis-sc.business.site/), PHU EKO (http://eko-olkusz.pl/), Grupę Arachne Multimedia (https://grupa-arachne.pl/), Piekarnię EMK (http://piekarnia-kieltyka.ngb.pl/), firmę przewozową JKA-Bus (https://jka-bus.pl/), Drukarnie Grafpress (http://www.grafpress.com.pl/) i Osma (http://osma.pl/) oraz sklep sportowy Pablo Sport (https://www.pablosport.pl/).

PARTONI MEDIALNI

Ważnym aspektem sportowej rywalizacji jest także informowanie sympatyków szczypiorniaka o najważniejszych wydarzeniach w Klubie. Tutaj nieoceniony wkład w promocję handballu mają przedstawiciele lokalnych mediów. My mogliśmy, możemy i nadal będziemy mogli liczyć na przychylność i wsparcie ze strony dwóch liderów jeśli chodzi o prasowe tytuły w Olkuszu i całym powiecie. Są z nami Przegląd Olkuski (https://przeglad.olkuski.pl/) oraz Gazeta Olkuska (https://gazetaolkuska.pl/), za pośrednictwem których nie tylko co tydzień można przeczytać o naszych zespołach, ale także obejrzeć transmisje na żywo ze spotkań kobiecej I ligi.

Jak widać, każdego dnia możemy liczyć na wsparcie ze strony przedstawicieli różnych branży. O ile jednak profile działalności naszych biznesowych Przyjaciół są różne, o tyle w sporcie mamy jeden, wspólny cel – gramy o marzenia!

DZIĘKUJEMY ZA DOTYCHCZASOWĄ POMOC I NIESKROMNIE PROSIMY O WIĘCEJ! Nowy sezon 2022/2023 za pasem i kolejne wyzwania przed Nami!

SPR Olkusz (PK)