Ruszają nabory!

15:00 30.08.2021

Wrzesień za pasem, a więc to znak, że rozpoczynamy kolejny rok szkolny. Nowy rozdział w edukacji to także niepowtarzalna okazja do tego, aby poszerzyć swoje zainteresowania i przede wszystkim zacząć nową przygodę! Wraz z początkiem nowego miesiąca rozpoczynamy nabór do drużyn młodzieżowych SPR Olkusz! Szczególnie mocno zapraszamy na zajęcia najmłodszych adeptów szczypiorniaka!

Ruszają nabory!
Ruszają nabory!
Ruszają nabory!

Priorytetem na najbliższe miesiące jest utworzenie drużyny złożonej z dziewcząt urodzonych w 2011 roku, która już wkrótce stanie do rywalizacji o punkty w grupie Dzieci. Dlatego wszystkie chętne 10-letnie dziewczynki razem ze swoimi rodzicami są proszeni o kontakt z trenerką Agatą Nowak (tel. 796 620 258), odpowiedzialną za prowadzenie nowo powstającego zespołu. 1,5 godzinne treningi zaplanowane zostały na dwa dni w tygodniu: wtorek i czwartek.

Dodatkowo, jak co roku zapraszamy do Akademii Piłki Ręcznej SPR Olkusz. To propozycja zarówno dla dziewcząt, jak i chłopców w wieku 6-9 lat. Zapewniamy fachową opiekę szkoleniową oraz zajęcia sportowe, ogólnorozwojowe z elementami szczypiorniaka. Łączymy aktywność fizyczną z pasją do naszej ukochanej gry zespołowej. W tym przypadku wszystkich zainteresowanych rodziców prosimy o bezpośredni kontakt z trenerkami APR-u: Katarzyną Krawczyk (tel. 608 218 486) oraz Aleksandrą Krupą (tel. 507 109 984). Tutaj także trenujemy dwa razy w tygodniu, z tym że w poniedziałki i środy.

Do handballowej Rodziny SPR Olkusz mogą również dołączyć dziewczęta urodzone w latach 2006-2009. Co prawda nie planujemy osobnych zajęć naborowych, ale w razie chęci rozpoczęcia przygody z piłką ręczną przez zawodniczki w wieku 11-14 lat, prosimy o bezpośredni kontakt z Agatą Nowak (tel. 796 620 258), która przekieruje do odpowiedniej grupy wiekowej.

Wszelkie pytania związane z naborami do drużyn młodzieżowych można też kierować za pośrednictwem poczty elektronicznej – mail: spr@sprolkusz.pl.

DOŁĄCZ DO NAS i RAZEM GRAJMY O MARZENIA!